Recenzie Big

BIG Bobby Classic a prívesný vozík červené

BIG Bobby Classic a prívesný vozík červené

Pridané: 20. júla 2019

Zakúpený v Mackoviahracky.sk

• super autíčko pre najmenších

Big Power Worker Mini Transportér s bagrem 41 cm

Big Power Worker Mini Transportér s bagrem 41 cm

Overený zákazník Pompo Overený zákazník

Pridané: 16. júla 2019

Zakúpený v Pompo

Kvalitný plastový výrobok pre menšie deti

Pridané: 11. júla 2019

Zakúpený v Bambino.sk

• plast ktory sa na slnku sam ohne...

Pridané: 9. júla 2019

Makksi plast vyzera odolnejsie

Pridané: 19. júna 2019

Zakúpený v MALL.SK

spĺňa to čo sa od toho očakávalo

Pridané: 7. júna 2019

Zakúpený v MALL.SK

Pieskovisko som kupovala ako bazenik pre psov. Pre malych psov je luxusny, ja mam rtw, a je len taky na ovlazenie. Urcite nie na vylihovanie v bazene, ale nam zatial postacuje na horuce dni. Plast je trochu labilbejsi, neviem dokedy nam vydrzi. Keby som hodnotila pieskovisko ako pre deti, tak do tych 6 rokov v pohode. Je z dvoch casti, takze da sa vyuzit rozne. Deti asi plast obhryzat nebudu, takze pre ne vydrzi asi dlhsie.

Simba Toys Big New Bobby Car červené

Simba Toys Big New Bobby Car červené

Pridané: 5. júna 2019

Zakúpený v Mackoviahracky.sk

Krasne, ligotave, semisove- matne, na dotyk velmi prijemne, zaujimave zvuky: starter, trubeni, svetla. Vnuk je nim ocareny. Pri volante priehlbinky na nozky. Moznost vozit dieta sediace na odrazadle ako na saniach, ci posuvat ho po miestnosti od jednej steny k druhej...lahucke odrazadlo a pritom kvalitne - pevne....velmi som spokojna. Velmi dobra cena, zodpoveda kvalite

Big Bobby Car červené

Big Bobby Car červené

• Jednoduche zlozenie, tiche kolieska

BIG bager a nákladné auto Maxi Power

BIG bager a nákladné auto Maxi Power

Zakúpený v Mackoviahracky.sk

Hracky vyzeraju byt z odolneho plastu. Mame ich kratko. Dufam, ze budu robit mojim synom dlho radost.

BIG nakladač pracovný stroj Maxi Power Worker so sedadlom 55813

BIG nakladač pracovný stroj Maxi Power Worker so sedadlom 55813

Zakúpený v Mackoviahracky.sk

Hracku mame len kratko. Vyzera byt kvalitna. Dufam, ze mojim synom bude dlho robit radost.

Pridané: 19. mája 2019

Zakúpený v Bambino.sk

Určite odporúčam, výborný produkt za super cenu :)

Pridané: 13. mája 2019

Zakúpený v Bambino.sk

tovar som práve zakúpila, nemám ho odskúšaný, ale zatiaľ sa zdá byť dobrý a kvalitný. Tovar odporúčam ostatným zákazníkom.

Pridané: 5. apríla 2019

• produkt je praktický,
  • tenký plast,

Pridané: 7. februára 2019

• Nerozbitné
  • Tiché kolieska s mäkčeného materiálu.
  • Jednoduchá montáž
  • Podarený dizajn

Autíčko sa ľahko ovláda a vyzerá vcelku podarene - potešilo vnuka ( má 2 roky ) a sadlo ako uliate .

BIG Bobby Car Classic Flower

BIG Bobby Car Classic Flower

• Nic
  • Nikdy víc!!!!! V obchode mackoviahracky.sk jsem objednala toto odražedlo ve svetle modre barve jako dárek k Vánocům už s víc než měsični rezervou, chtěla jsem přesne tu barvu kterou jsem mela psanou i v objednavce a k tomu jsem si priobjednala i tahaci provaz ktery k jinym barvam byl zadarmo ale k teto jsem ho musela zaplatit navic 3,59eura. Komunikace s obchodem hrozná vůbec nedali vedět že už to předali dopravcovi a kdy to bude doručene, proste z ničeho nic přijel kuryr, převzala jsem to, podepsala a začla hned otevírat no mezitím kuryr rychle odjel a hned jak jsem uviděla ze to neni ta krasna svetle modra barva ale hodně tmavě modra tak jsem volala kuryrovi že to neni to co jsem si objednala ale on mi rekl ze reklamace si musim řešit s tim eshopem, ze on to zpatky nevezme, tak jsem hned volala na pevnou linku eshopu kde mi to 7min vkuse rikalo ze je obsazene ze hovori zakaznik predemnou at cekam, nevydrzela jsrm to a vypla a skusila jsem 10x zavolat na druhe mobilni číslo kdd stale bylo bud obsazeno nebo nikdo nebral, potom skiušel volat manžel z jineho mobilu a také nic takže komunikace strašna. Napsala jsem jim email kde jsem všechno popsala no do dnešniho dne neodepisujou, tel.nezvedaji, penize za voditko mi zpet neposlalii kdyz k tomu tmave modremu odrazedlu bylo zdarma.maji psane ze to svetle modre odrazedlo je na sklade ale pokud ho nemaji mohli aspon napsat ze bude na sklade treba za 2 tydny a my bysme pockali ale ne nam poslat takove co se nam vubec nelibi a pokud bysme chteli resit reklamaci nebo odstoupeni od smlouvy tak jim to jeste na vlastni náklady posílat a potom znova objednavat nekde z jiného obchodu a znova cekat a platit dalsi poštovné chtela jsem se slusne dohodnout ale žadna odezva ani omluva z jejich strany. Bohužel jejich zle recenze jsem si přečetla až po nákupu

V tomto obchode už nikdy nic nekoupim a budu varovat i ostatní aby nenaleteli takovým podvodníkum

• Nic

V tomto obchode už nikdy nic nekoupim a budu varovat i ostatní

BIG Auto BOBBY CAR CLAS modré

BIG Auto BOBBY CAR CLAS modré

• Nic
  • Nikdy víc!!!!! V obchode mackoviahracky.sk jsem objednala toto svetle modre odražedlo jako dárek k Vánocům už s víc než měsični rezervou, chtěla jsem přesne tuto barvu kterou jsem mela psanou i v objednavce a k tomu jsem si priobjednala i tahaci provaz ktery k jinym barvam byl zadarmo ale k teto jsem ho musela zaplatit navic 3,59eura. Komunikace s obchodem hrozná vůbec nedali vedět že už to předali dopravcovi a kdy to bude doručene, proste z ničeho nic přijel kuryr, převzala jsem to, podepsala a začla hned otevírat no mezitím kuryr rychle odjel a hned jak jsem uviděla ze to neni ta krasna svetle modra barva ale hodně tmavě modra tak jsem volala kuryrovi že to neni to co jsem si objednala ale on mi rekl ze reklamace si musim řešit s tim eshopem, ze on to zpatky nevezme, tak jsem hned volala na pevnou linku eshopu kde mi to 7min vkuse rikalo ze je obsazene ze hovori zakaznik predemnou at cekam, nevydrzela jsrm to a vypla a skusila jsem 10x zavolat na druhe mobilni číslo kdd stale bylo bud obsazeno nebo nikdo nebral, potom skiušel volat manžel z jineho mobilu a také nic takže komunikace strašna. Napsala jsem jim email kde jsem všechno popsala no do dnešniho dne neodepisujou, tel.nezvedaji, penize za voditko mi zpet neposlalii kdyz k tomu tmave modremu odrazedlu bylo zdarma.maji psane ze to svetle modre odrazedlo je na sklade ale pokud ho nemaji mohli aspon napsat ze bude na sklade treba za 2 tydny a my bysme pockali ale ne nam poslat takove co se nam vubec nelibi a pokud bysme chteli resit reklamaci nebo odstoupeni od smlouvy tak jim to jeste na vlastni náklady posílat a potom znova objednavat nekde z jiného obchodu a znova cekat a platit dalsi poštovné chtela jsem se slusne dohodnout ale žadna odezva ani omluva z jejich strany. Bohužel ty zlé recenze na tento obchod jsem si přečetla až po nákupu

Už nikdy v tomto obchodě nic nekoupim a budu varovat i ostatní před takovými podvodníky

Overený zákazník Market24.sk Overený zákazník

Pridané: 2. októbra 2018

Zakúpený v Market24.sk

• Splnil ocakavania

• Super nočník
  • Ziadne

Veľká spokojnosť. Vďaka nemu si konečne drobec aspoň sadne už na nočník.pokial sme ho nemali,tak každý nočník obchádzal. Určite odporúčam,

BIG 56801 nočník autíčko so zvukovým volantom červené

BIG 56801 nočník autíčko so zvukovým volantom červené

Overený zákazník Bambilon Overený zákazník

Pridané: 26. júla 2018

Zakúpený v Bambilon

Pekný dizajn nočníka, dobrá stabilita. Doporučujem.

Zobrazujem 61 - 80 zo 120 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6